Announcement

Collapse
No announcement yet.

Excursie confirmata in insulele Similan, safari cu imbarcare in Khao Lak 1 decembrie

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Excursie confirmata in insulele Similan, safari cu imbarcare in Khao Lak 1 decembrie

Mai avem patru locuri disponibile pentru excursia de scufundari de 1 decembrie, liveaboard in Similan Islands. Doua sunt "budget", de la 985 de euro + bilet de avion, si doua locuri in master cabin. Pretul include 16 scufundari si doua nopti in Khao Lak. Traseul include celebrele locuri din marea Andaman, Richelieu Rock, Similan Islands, Koh Tachai, Koh Bon. Informatii si inscrieri: 0744367639.

as fi interesat dar 'Budget' ce inseamna mate ? poate as fi interesat, am doar OW-PADI

Comment

Salut! "Buget" inseamna un loc in cabina dubla mai mica, fara vedere la mare , baie comuna. Da-mi un telefon pentru mai multe informatii sau un SMS cu emailul tau, si-ti trimit un document cu mai multe detalii. Nu stiu daca mai sunt locuri, pot sa ma interesez la tailandezi, daca mai vrea cineva sa vina.

Comment

Brevetul Open Water este ceva mai putin decat ar trebui, sunt planificate scufundari si mai adanci de 18 metri. Preferabil ar fi Advanced, sa mergi oriunde "se da" grupul, cu posibilitate de obtinere a certificarii (PADI) in timpul excursiei, pret preferential. Depinde mult si de experienta scafandrului, numar de scufundari si conditiile in care au avut loc, adancime, vizibilitate, curenti.

Comment

What's Going On

Collapse

There is currently 1 user online. 0 members and 1 guests.

Most users ever online was 64 at 17:44 on 26-10-17.

No user is online now.
        Working...
        X