Announcement

Collapse
No announcement yet.

Incarcare butelii

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Vineri incepand cu ora 17.30 sunt la Eforie Sud Capul Turcului.
    Daca aveti nevoie sa incarcati ma puteti contacta la numarul de telefon:0724477159

Comment

In perioada 1/15 octombrie sunt in Egipt.
      Butelii pot sa va incarc din data de 17 octombrie.

Comment

Mutarea postarilor este eronata , cine le-a transferat nu a inteles ca www.scubadiver.ro cumpara aer si inchiriaza buteli de la divefilm , va rog cu respect sa remutati postarile la pozitia initiala .

Comment

Va rog sa intelegeti ca userul divefilm nu reprezinta centrul de scufundari www.scubadiver.ro.

Comment

Originally posted by divefilm View Post
            Va rog sa intelegeti ca userul divefilm nu reprezinta centrul de scufundari www.scubadiver.ro.
            Ramiro esti bine?

Comment

Cum s-a despartit Respiro de Scubalibre asa s-a despartit si divefilm de Scubadiver.

Comment

Cand esti patron nu-ti poti da demisia. N-am chef de polemica cu dvs. Sanatate!

Comment

Originally posted by Razvan View Post
                  Cand esti patron nu-ti poti da demisia. N-am chef de polemica cu dvs. Sanatate!
                  Off-topic: Ba se poate, dar se numeste altfel: faliment

Comment

Remarc tot felu de ............ care isi dau cu presupusul.
                    Scubadiver si-a externalizat serviciile de logistica.
                    Last edited by gogu; 10-10-11, 11:24. Reason: limbaj indecent

Comment

• Originally posted by divefilm View Post
                      Remarc tot felu de papagali care isi dau cu presupusul.
                      Scubadiver si-a externalizat serviciile de logistica.
                      Noi in schimb remarcam ca si-a externalizat ortografia si bunul simt.

Comment

• ...................................

pentru limbaj indecent si vulgar i-am mai dat o sanctiune acestui user.
                        Last edited by gogu; 10-10-11, 11:26. Reason: limbaj vulgar

Comment

• Am cazut pe spate

Comment

• Nivelul discutiilor dvs nu ornoreaza acest forum. Ar trebui sa dati un exemplu pozitiv comunitatii atunci cand va afisati ca instructor. Limbajul de mahala va dezonoreaza. Va voi da warning de fiecare data cand nu va adresati politicos membrilor acestei comunitati. Tin sa va atentionez ca la 5 avertismente primiti ban 1 zi iar la 8 avertismente, 30 de zile.

Comment

• Multumesc de invitatie, dar trebuie sa refuz. Nu e genul meu.
                              Oricum am auzit ca a fost trimisa la Arhivele Nationale, ca ocupa loc degeaba.

Comment

• Incarcarea buteliilor pe litoralul Marii Negre nu mai este o problema!
                                Asiguram incarcarea buteliilor de aer pentru scufundari. Dispunem de o capacitate de incarcare de 495 L/min si un stoc permanent de 600 l aer ( 12 butelii x 50 L ) la 300 bar. Calitatea aerului este asigurata printr-o baterie suplimentara de filtrare formata din doua hiperfiltre si un analizor aer cu senzor electrochimic ce monitorireaza permanent calitatea aerului. Pentru detalii suplimentare va rugam sa ne contactati la 0727.751.513
                                www.scubaservice.ro

Comment

What's Going On

Collapse

There is currently 1 user online. 0 members and 1 guests.

Most users ever online was 66 at 18:39 on 16-07-18.

No user is online now.
                                Working...
                                X