Announcement

Collapse
No announcement yet.

Belis - Fantanele

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Belis - Fantanele

stie cineva pe cineva din zona?sau un numar de telefon de la cineva de acolo? M-ar interesa nivelul apei,dupa seceta de anul asta ar trebui si fie afara turla bisericii...

Servus, numere nu stiu, dar daca se organizeaza o scufundare la biserica sunt si eu interesat.

Comment

Incercati la 0766 520 000 .... este Ilie tipul care se ocupa de barcile de pe lac... sper sa mai fie de actualitate numarul deorece eu am vb cu el in 2009 ultima data.

Comment

acum am vorbit cu nea' Ilie,apa are 23 de grade la suprafata si cam 6-7 metri peste turla bisericii.Mai zicea ca acum o luna au mai fost niste scufundaci acolo,dar n-au stat mult in apa,pentru ca la baza bisericii apa avea 7 grade.Sper sa se mai fi incalzit pana acum... Daca o sa merg la o balaceala la Belis,am sa anunt aici data plecarii,si rog si pe restul sa anunte daca cumva merg ...

Comment

Ca sa nu mai deschid alt topic, am pus un mic montaj de la o scufundare de acum 2 zile din lacul Belis-Fantanele, pentru cine e pasionat de peisaje selenare si de vizibilitate proasta
          https://www.youtube.com/watch?v=KEh3YGqf5GE

Comment

What's Going On

Collapse

There is currently 1 user online. 0 members and 1 guests.

Most users ever online was 262 at 17:17 on 16-06-16.

No user is online now.
          Working...
          X