Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cursuri Aida si SSI la Dahab in Blue Hole

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Cursuri Aida si SSI la Dahab in Blue Hole

Slutari,

Incepand cu luna Junie organizam cursuri Aida si SSI de Apnea la Dahab.
    Cursurile se tin cu echipa Sara Campbell, de patru ori campioana mondiala la freediving si detinatoare de trei recorduri mondiale.

Sara, un fenomen al sportului, a doborat trei recorduri mondiale in trei zile consecutive la Dahab in Blue Hole cu numai noua luni dupa a incepe sportul. Cursurile sunt organizate de ea cu echipa ei de Instructori in Dahab.

Freediver-i ambitionati care vor sa darame recorduri au posibiitatea sa invete cu ea si sa se antreneze in renumitul Blue Hole, de la Dahab.

Cazare la hotelul El Primo din Dahab, poze gasiti in albumul El Primo. Bilete de avion din Romania sau din Ungaria. Transferuri de la si la aeroport, asistenta pe tot timpul cursului in limba Romana.

Pentru preturi si informatii astept mailuri aici sau la dahab.eelgarden@gmail.com

Stefan Ungor

pune mai multe detalii aici. imi este cam lene sa mai trimit un mail sa aflu ce si cum.

Comment

cred ca ar fi ok sa postezi aici si preturile si informatiile
      nu vad de ce nu ar putea sa fie publice?

Comment

Pachetul cu pretul intreg este individual,depinde de portul de plecare, forma de cazare, timpul petrecut si cursul sau trainingul respectiv.
        Din cauza asta si din lipsa timpului nu am afisatpreturi. Va rog sa fiti intelegatori, sper ca peste o saptamana sareusesc sa pun toate la punct si o sa le postez.

Mersi pentru raspunsuri.

Stefan

Comment

fara training nu se poate?
          ....plecari din bucuresti?

m-ar interesa doar pachetul: avion, cazare, masa la hotelul respectiv.

Comment

Cu Sara am facut unul din primele cursuri AIDA acum vreo 4-5 ani, la acel moment tocmai descoperea acest sport si rezultatele erau, ei bine, de incepator. Cum este de fapt o instructoare de yoga in primul rand, a inceput sa aiba rezultate exceptionale imediat dupa ce si-a revenit dupa o boala mai lunga, apoi in scurt timp a reusit ceea ce multi credeau ca este imposibil, sa doboare recordurile mondiale de adancime, detinute mult timp de Mochanova.

O corectura, Sara nu mai detine toate cele 3 recorduri mondiale de adancime, Natalia a luat o parte inapoi anul acesta.

Inteleg ca esti afiliat cu Sara/AIDA ori doar oferi pachete de turism pentru Dahab? ne intereseaza amandoua optiunile.

Comment

Originally posted by Slice View Post
              fara training nu se poate?
              ....plecari din bucuresti?

m-ar interesa doar pachetul: avion, cazare, masa la hotelul respectiv.
              Salut Slice,

Se poate si fara training.
              In legatura cu biletul de avion din Bucuresti nu sunt sigur pe moment, daca imi dai cateva zile, pot sa-ti raspund. Te rog sa-mi scrii cand ai venii ca sa stiu cum sa dau cerinta.
              Numai cazarea fara masa la hotelul nostru costa 13€/persoana si noapte in camera dubla(mic de jun 5€/zi).
              Demipensiune (mic de jun si cina) pe persoana si saptamana tot in camera dubla 166€/saptamana incepand cu 01.06.2011 pana in 31.08.2011 dupa data asta 196€.

Stefan

Comment

eram curios cam la cat ajunge un sejur de 7-8 zile pentru sfarsitul lui iulie cu varianta propusa de tine, in conditiile in care agentiile au cam "inchis" egiptul momentan.

Comment

Originally posted by Sergiu View Post

O corectura, Sara nu mai detine toate cele 3 recorduri mondiale de adancime, Natalia a luat o parte inapoi anul acesta.

Inteleg ca esti afiliat cu Sara/AIDA ori doar oferi pachete de turism pentru Dahab? ne intereseaza amandoua optiunile.
                  Salut Sergiu,

Da sunt afiliat cu Sara, ea isi muta biroul la noi in hotel. Colaboram de mai mult timp. Ne cunoastem de cinci ani.
                  Avem toate feluri de pachete de turism, Diving, Freediving, Climbing, Desert Safari, etc.
                  Te rog sa-mi scrii unmail la dahab.eelgarden@gmail.com amanunte ce te intereseaza si itiraspund cu toate informatiile cat derepede apuc.

Mersi,

Stefan

P.S. Da Natalia arecuperat doua din cele trei recorduri care letinea Sara.

Comment

Originally posted by Slice View Post
                    eram curios cam la cat ajunge un sejur de 7-8 zile pentru sfarsitul lui iulie cu varianta propusa de tine, in conditiile in care agentiile au cam "inchis" egiptul momentan.

Dina cauza asta trebuie sa ma pun la lucru sa vad de la cinepot face rost de bilete de avion, dar sa speramcaiesefara probleme.Pretul de cazare il ai acum, sper sa reusesc in cateva zile si un bilet de avion.

Comment

What's Going On

Collapse

There is currently 1 user online. 0 members and 1 guests.

Most users ever online was 95 at 14:20 on 18-05-19.

No user is online now.
                    Working...
                    X