Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cursuri Freediving 2013 ?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Cursuri Freediving 2013 ?

Salutare,

Sunt nou pe aceste ape, ma poate indruma cineva catre o schoala de Freediving, curs ceva, catre un instructor.

Cu stima,

Salut,
    fericitii sunt plecati in Thassos momentan. Cand se intorc acasa (lunea viitoare), sigur o sa-ti raspunda Sergiu la aceasta intrebare. Ai ajuns unde trebuia... Bine ai venit.

Comment

Originally posted by DeepR View Post
      Salutare,

Sunt nou pe aceste ape, ma poate indruma cineva catre o schoala de Freediving, curs ceva, catre un instructor.

Cu stima,
      Salut! pentru cursuri trebuie sa vorbesti cu Sergiu, el este unul dintre cei 2 instructori de freediving, momentan este plecat cu gasca in Grecia dar cand se intoarce, probabil undeva dupa 22 aug il poti contacta la un nr de telefon
      Stima
      Adi
      Last edited by Sergiu; 16-08-13, 11:07.

Comment

Confirm ca organizez cursuri AIDA, revenim in tara saptamana viitoare si atunci putem discuta detaliat

Comment

Am deja confirmarea pentru organizarea unui nou curs de freediving AIDA 2 Stele. Partea de teorie si bazin in Bucuresti si adancime la Marea Neagra, astfel:
          Sesiune teorie 1 si sesiune bazin 1 - luni 26 august (de la ora 5pm)
          Sesiune teorie 2 si sesiune bazin 2 - marti 27 august (de la ora 5pm)
          Sesiuni adancime - sambata dupamiaza 31 august si duminica 1 septembrie (Costinesti/Olimp si sau Vama Veche) si sau 7/8 septembrie.

In cazul in care din motive obiective nu putem finaliza o parte de curs, de exemplu adancimea pentru ca marea este prea agitata, vom gasi si un alt weekend mai linistit in septembrie sa mergem la mare.

Cine doreste, trebuie sa imi trimita urgent pe PM sau email o confirmare pentru a trimite formularele de curs si datele suplimentare. Astept confirmarea de participare pana vineri 23 august.

Sergiu Serban
          Instructor AIDA

Comment

Salut!

Daca si cand se mai fac cursuri va rog sa ma anuntati si pe mine; sant f interesat! Ma bucur sa descopar ca exista asa ceva si la noi!
            De asemenea daca faceti antrenamente sau alte activitati in B puneti-ma si pe mine pe lista si tineti-ma la curent!

Cu multumiri anticipate!

Comment

da-i un mesaj privat lui Sergiu

Comment

Raspund tarziu, scuze. Tocmai am finalizat un curs AIDA Freediver 2*, urmatorul este posibil sa il incep in ianuarie pentru ca exista cerere. Partea eecadancime insa o sa se faca doar in primavara cand se incalzeste apa la Marea Neagra.

Comment

Salut, Sunt si eu foarte interesat de cursul din ianuarie. Sper sa il tii, pt ca din pacate pe ultimul l-am ratat. Dragos Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Salut Dragos, trimite-mi pe privat adesa de email si o sa te anunt cand incepe urmatorul curs

Comment

What's Going On

Collapse

There is currently 1 user online. 0 members and 1 guests.

Most users ever online was 64 at 17:44 on 26-10-17.

No user is online now.
                    Working...
                    X