Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cursuri Freediving 2010 - AIDA 2** Freediver

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

"La Multi Ani" peshtanii mei!!!!
    Va pup si sa ne vedem cu bine in ape limpezi la anu' care vine.
    Salutari si verilor nostrii scubisti si oxigenati.
    A fost un an absolut minunat cu rezultate, prietenii si amintiri extraordinare.

Comment

La multi ani tuturor, atat peshtanilor cat si regulantii...iar Trai, poaet facem o vizita pe la salonul ala din Dr Taberei daca nu au revopsit geamul in galben

Comment

Salut, care salon? Ce geam?

Comment

Ala de la Favorit, anii 85-89...cu un colt sters si grilaj la exterior...sa poata se se urce toti baietii sa se uite inauntru

Comment

nici nu vreau sa stiu la ce va uitati prin geam in 85-89!

Comment

Ahahahhahaaaaaaaa ce tareeee!!! De unde stii? Cine esti? Aveam un rares in generala, tu esti?

Comment

Bre, ne-am cunoscut la Eforie, nu ti-a placut friptura mea???

Comment

Gata! Nu stiu scubistii de pe forum....marfa de friptura! Si beutura a mers bine
                  Pai mai degraba te invitam la o iesire cat de curand la malu marii pentru un joc frumos cu fridaivarii. Se numeste friraiding )
                  Frumoase amintiri mai avem si noi...offffffffff generatia cu cheia de gat.

Comment

Te bagi la iesirea de week-endul asta? Pe mine ma bate gandul sa scot uscatu` la apa putin...ca nu m-am mai bagat de mult in baltoaca...tooooocmai de pe 29 decembrie....

Comment

Bre Rares,ti-au crescut BRANHII???

Comment

se profileaza ceva la orizont pentru AIDA ***?

Comment

la primavara AIDA 3, pana atunci poate doar scufundari la rece! in plus, avem o supriza pentru tine, in weeeknd ul 22-23 ianuarie, vrem sa te calcam la ploiesti, sa facem un bazin mare, ca au oamenii recorduri de batut! dupa efort, urcam in deal la ogeacul de vacanta, sa lovim un pahar de vin cu un muschiuletz de vitel la gratar! sa lasi loc intre doua PT-uri de ieseala asta! detalii astazi pe email

Comment

super

Comment

Originally posted by Sergiu View Post
                              dupa efort, urcam in deal la ogeacul de vacanta, sa lovim un pahar de vin cu un muschiuletz de vitel la gratar! sa lasi loc intre doua PT-uri de ieseala asta! detalii astazi pe email
                              la fel de palpitant se anunta concursul capacelor de WC prin zapada neumblata si campionatul de biliard...

Comment

What's Going On

Collapse

There is currently 1 user online. 0 members and 1 guests.

Most users ever online was 95 at 14:20 on 18-05-19.

No user is online now.
                              Working...
                              X